Kobimfinans .com Hakkında İzlenimler

kobimfinans .com alan adı altında faaliyet gösteren site, kendi beyanlarına göre 48 ay vade ve %0 faiz ile kredi verdiğini iddaa etmektedir.

kobimfinans .com bu işlemler için 400 tl civarında dosya masrafı ve banka hesaplarına 500 tl işlem ücreti yatırılmasını talep etmektedir. Ayrıca bütün bankalar ile anlaşmalı bir şekilde çalıştıklarını ve kendi hazırladıkları dosyaların herhanfi bir bankadan kredi kullanmak için yeterli olduğunu söylemektedirler.

Yakın zamanda, bir arkadaşım tarafından, bu sitenin müşteri hizmetlerinden kredi talebinde bulunulmuş ve 3 gün içerisinde kredisi onaylanmıştır. Müşteri temsilcisi, arkadaşımı arayarak kredisinin onaylandığını ve 1 hafta içerisinde dosyaların adresine elden ulaştırılacağını, dosyaları alabilmek için kuryeye 400 tl civarında bir ödeme yapması gerektiği daha sonra kendi verecekleri banka hesabına 500 tl havale yaparak herhangi bir bankaya gitmesini ve kredisini kullanabileceğini söylemiştir. Bunun üzerine arkadaşım 2 farklı bankayı arayarak kobimfinans .com ile anlaşmalarının olup olmadığını öğrenmek istemiş, olumsuz yanıt almıştır. Tekrar kobimfinans .com müşteri temsilcisini arayarak kendilerine güvenemediğini ve bu görüşmenin yüz yüze yapılıp yapılamayacağını sormuş, “Güvenmediysen Neden Başvuru yaptın?” sorusuyla muhatap olmuştur. Daha sonra şirketin adresini isteyerek tekar yüz yüze görüşmek istemiş, müşteri temsilcisinin red yanıtını almış ve müşteri temsilcisi arkadaşımın başvurusunu iptal edeceğini söylerek telefonu kapatmıştır.

400tl civarındaki dosya masrafının kurye personele verilecek olması, 500 tl’lik işlem ücretinin hesaba havale yapılması,
yüzyüze görüşme talebinin reddedilmesi, internet sitelerindeki imla hataları ve köklü bir firma olduklarını iddaa etmelerine rağmen site kuruluşunun 18 Ocak 2016 olması gibi nedenler bizlere güven vermemektedir.

Not: telefon numaraları 08504737849 dir. Numarayı google da aradığınızda haklarında  bir sürü olumsuz yorum bulunmaktadır.

6
Kimler Neler Demiş?

6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Erhan

Erhan iritas benim kimlik ve ev adresi bilgilerimi aldilar olacak aksiliklerden adima yapilmis usulsuzluklerden kobimfinans sorumludur

Erhan

Erhan iritas benim kimlik ve ev adresi bilgilerimi aldilar olacak aksiliklerden adima yapilmis usulsuzluklerden kobimfinans sorumludur

cengiz çörtük

Cengiz ÇÖRTÜK olarak kişisel bilgilerim alındı 08504737077 her hangi bir dolandırıcılık veyahut buna benzer olaylardan başıma gelecek problemlerde bu numara sahibi vekobimfinans çalışanları sorumludur..

bekirsorgulu

BENİDE AYNI ŞEKİLDE DOLANDIRDILAR ADIMA HER HANGİ BİR SORUN OLMASI DURUNMUNDA HER TÜRLÜ SORUNDAN kobimfinans.com.tr SORUMLUDUR.

İsmail akdere

Benimde kimlik bilgilerini aldılar her turlu olumsuzluklar dolayı konum finans sorumludur başıma gelecek her turlu zararda

Recep SERÇE

Recep SERÇE olarak kişisel bilgilerim alındı 08504737077 her hangi bir dolandırıcılık veyahut buna benzer olaylardan başıma gelecek problemlerde bu numara sahibi vekobimfinans çalışanları sorumludur..