Gizlilik

Ulakk.com sitesi ve ona ait hizmet ve servisler “Ulakk”, Ulakk yönetimi “Yönetim”, tüm ziyaretçi ve üyeler “Kullanıcı” olarak adlandırılacaktır. Ulakk’ı kullanan Kullanıcılar gizlilik ilkelerini kabul etmiş sayılacaktır. Gizlilik ilkeleri, Yönetim tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

Kapsam. Ulakk, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Kullanıcılara ait çeşitli bilgilere ihtiyaç duyabilir. Bu bilgiler; ad, soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri, ip adresleri gibi bilgilerdir. Ayrıca Ulakk kullanıcıya ait çeşitli işlemlerin kaydını tutabilir. Bu işlemler; erişim yapılan IP adresleri, kullanıcı hareketleri ve çerezler olabilir.

Paylaşım. Ulakk kendisine verilmiş olan bu bilgi ve kayıtları gizli tutmayı ve sır olarak saklamayı taahhüt eder. Bu bilgi ve kayıtların tamamının veya bir kısmının kamuya açık olarak yayınlanmayacağını ve yetkisiz 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmayacağını taahhüt eder. Bilgi ve kayıtlar sadece aşağıdaki haller halinde 3. kişi ve kurumlarla paylaşılacaktır.

  • Yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlülükte bulunan hukuk kurallarının gerektirdiği zorunlu haller,
  • Yetkili idari ve hukuki makamlar tarafından yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda, usulüne uygun olarak Kullanıcıya ait bilgi ve kayıtların talep edilmesi halinde,
  • Kullanıcının haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu durumlarda.

Yürürlülük: 24.06.2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir