Bedava Bitcoin Kazanma Yöntemi (Bitcoin, Cash, Dash, LiteCoin)

bedava bitcoin

Bedava Bitcoin olur mu demeyin, birazdan anlatacağımız yöntem ile ufak ufak biriktirerek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Kazandığınız miktar orta-uzun vadede coin fiyatlarının da artması nedeniyle hatrı sayılır bir seviyeye gelebilir.

Bu yazıda 2 farklı sistemden bahsedeceğiz. Sistemlerin herhangi bir riski bulunmuyor, kredi kartı veya kişisel bilgilerinizi vermeye gerek yok. Sistem belli aralıklarla sitelere girerek biriken coinleri toplamak üzerine kurulu.

1.CoinPot Sistemi

Desteklenen coin çeşitleri; Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash ve Dogecoin.

Coin kazanmaya başlamak için öncelikle bir CoinPot hesabı oluşturmalısınız. Bu adrese girerek öncelikle bir hesap oluşturun. Hesap oluştururken kullandığınız mail adresinizi unutmayın çünkü bu mail adresini diğer sitelerde de kullanacaksınız.

Aşağıda verilen sitelere CoinPot’a kaydolduğunuz e-mail hesabı ile giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra istediğiniz zaman aralığında tekrar girip biriken coinleri toplamalısınız. Burada dikkat edilmesi gereken iki nokta var; birincisi iki toplama arasında minumum 5 dakika olması gerekmekte. İkincisi ise iki toplama arası süre ne kadar artarsa kazanılan coin miktarı da o kadar azalmakta. En güzeli kendinize bir periyot belirleyerek (örneğin saat başı), bu periyoda göre toplamaları yapmak. Hergün sitelere girerseniz, kazandığınız coinlere sadakat bonusa da eklenmektedir.

MoonBit

bedava bitcoin

http://moonbit.co.in/

MoonLiteCo

bedava litecoin

http://moonliteco.in/

MoonDash

bedava dash coin

http://moondash.co.in/

MoonDoge

bedava doge coin

http://moondoge.co.in/

Bonus Bitcoin

bedava bitcoin

http://bonusbitcoin.co/

Bu sitenin diğerlerinden farkı, minimum bekleme süresi 15 dakika.

NOT: Coin toplama esnasında, yukarıdaki sitelerin hepsini açıp toplama yapmaya başlarsanız, Google’ın “Ben Robot Değilim” doğrulaması oldukça sorun çıkarmakta. Bu yüzden siteleri tek tek açarak, coini topladığınız siteyi kapatmakta fayda var.

2. Bitcoin ve DogeCoin Veren Sistem

Bu sistem, yukarıda anlatılanlardan biraz farklı işliyor. Bu sistemi kullanabilmek için bir cüzdan hesabınız olmalı. CoinPot’u bunun için de kullanabilirsiniz fakata CoinPot belli bir tutarın altındaki ödemeleri kabul etmiyor, bu yüzden farklı bir cüzdan hesabı kullanmak daha mantıklı oluyor. Ben Cryptonator‘u kullanıyorum, tavsiye ederim.

Aşağıda bahsi geçen iki sitede 1 saatte bir coin veriyor. 1 saati aşınca da daha fazla coin vermiyor. Bu yüzden saatte bir girererseniz iyi olur.

Aşağıdaki sitelerde, kazandığınız coinler ile çekilişe katılabilir veya yüksek-düşük oyunu oynayıp daha fazla coin kazanma şansı elde edebilirsiniz fakat bence tuzak.

Freebitco.in

bedava bitcoin

https://freebitco.in/

FreeDoge.co.in

bedava dogecoin

https://freedoge.co.in/

Bedava bitcoin ve diğer altcoinleri kazanma yöntemlerini anlattık. Kazanılan miktara az deyip küçümsemeyin, sürekli tıklarsanız iyi paralar siz de kazanabilirsiniz.

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir