Android 4.x.x için Flash Player Kurulumu

[quote_box_center]Bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmüyoruz, fakat telefonunuzda bir sorun olduğunda sorumluluk kabul etmiyoruz.[/quote_box_center]

Büyük bir hevesle Android telefon aldınız, fakat telefonunuzda internete girdiğinizde flash tabanlı yerleri çalıştıramıyorsunuz. Bildiğiniz üzere Google Play Store’dan da yüklemek istediğinizde “cihazınız için desteklenmemektedir” uyarısı alınmakta. Bu yüzden biz de Flash Player’i el ile telefonumuza kuracağız.

Adım-1 

Telefonunuzundan ;

Ayarlar>>Güvenlik kısmına girip “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğinin aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi işaretli olmasını sağlıyoruz.

Screenshot_2013-03-09-20-17-02

 

Adım-2

Bu adrese  girip buradan “Flash Player for Android 4.0 archives” başlığının altındaki en üstteki indirem bağlantısına tıklayıp en son versiyonu indiriyoruz. (Aşağıdaki linklerde 11.1.115.47 sürümü bulunmaktadır. Adobe’un sitesinden dosyayı indirdiyseniz alttakilerden indirme yapmayın)

Alternatif Link-1   Alternatif Link-2

Adım-3

İndirdiğiniz “install_flash_player_ics.apk” adlı dosyayı telefonunuza içine atın ve telefonunuzdan Dosyalarım>>Tüm dosyalar>>sdcard’a girip bu dosyayı çalıştırın.(sayfayı aşağı kaydırın genelde bu dosya en altlarda bulunmaktadır.)(Aşağıdaki ekran görüntüsüne bakabilirsiniz)

Screenshot_2013-03-09-20-53-20

 

 

 Ve tamamdır. Artık telefonunuzda Flash Player gerektiren uygulamaları çalıştırabilirisiniz. Yalnız şunu da belirtelim Adobe firması android 4.x.x cihazları için flash desteğini çekmiş durumda.

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir